...aneb kompletní sestava velkých vočí a nebojte... povíme i to co nevíme :))

Bez rodičů

24. srpna 2006 v 20:16 | Weu |  Všecko
Tak zas po delší době něco přihazuju. Ne že bych neměla čas psát, ale nějak nebyla chuť. Posledních cca 11 dní jsem bydlela jen s babičkou a musím přiznat, že jsem se toho docela obávala. Ale nakonec to dopadlo v pohodě, že se nenašla ani jedna záminka k nějaké rozepři :).

A jinak se udála rozlučka se svobodou mé spolužačky z gymplu. Nejdřív v pátek v Modrý jen v ženském osazenstvu (hodně veselý tanec na Vondráčočkovou:) a potom druhý den na přehradě, ve větším počtu i s jejím nastávajícím. Dostali jsme i svatební koláčky (výborný:), opékalo se prasátko (výborný), a pítí bylo taky dost.
No a teď v úterý jsem se vydala na 2 dny do mých známých Budějovic. Vyslechla jsem si problémy z osobního života jedné své spolužačky a fakt bych to nikomu nepřála. I když nakonec to docela "dobře" dopadlo a už je v pohodě. Večer jsem u své hostitelky zašla do kina na Účastníky zájezdu (konečně jsem je viděla). Mimochodem...to město poblíž Budějic, kde jsem bytovala se jmenuje Trhové Sviny, což je zajímavý název a co mě mile překvapilo...mají tam v kině ještě horší sedačky než tady :)). Sem fakt nevěděla jak si mám sednout :).
Tak toť vše...zítra čekám příjezd rodičů a doufám, že taťka nevyměnil mamku za velblouda :)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama