...aneb kompletní sestava velkých vočí a nebojte... povíme i to co nevíme :))

Iri a maturita

1. června 2006 v 19:59 | Iri |  Všecko
Tak konečně došla řada i na mě. Ani nechci zavzpomínat, jak jsem se musela o víkendech šrotit jak blázen a pomalu jsem ani nešla ven. Tak dámy a pánové tohle už nechci pěkně dlouhou dobu zase zažít, jelikož to pro mě prostě není. Iri je tvor společenský a zavírat ho doma ke knížce...to není dobrý.

Přípravy byly krutý a jedinej člověk, kterej mi trpěl mý častý výkyvy nálad byla moje mamka, která mi šla doprovodem k ústní maturitě na mé přání. Takže jsem na ní protočila oko pokaždý, když jsem si tahala pověstné lístečky s čísly. Co bych měla asi nejvíc podotknout...ANO, měla jsem strach. A jakej. Protože jsem si v každým předmětu nebyla úplně 100%-ně jistá. V duši mě hřálo snad jen to, že jsem dostala z písemných maturit z ČJ - 1, AJ - 2 (To byla nejlepší známka ve třídě:), státní maturitu z AJ jsem splnila na 100%, takže k tomu samo porotci přihlíželi. Jinak praktickou zkoušku jsem složila za 1 z právního hlediska, ale administrativě se samozřejmě na naší škole nevyhnu a jelikož jsem za určitýma odstavcema nesplnila správné zařádkování, tak za 3!!! Svin*. No, ale za lidovku, ne? Snad poprvý v životě jsem zažila pořádnou depku. Ne den, ale už celý týden se mi klepaly ruce nepopsatelným způsobem. Ale...štěstí se mě drželo, alespoň trochu. Hrozně jsem se bála filozofie/psychologie. Z toho totiž maturovali jen čtyři lidi z naší třídy a k tomu samí šprti!!! Nevěšela jsem hlavu, měla jsem dost dobře zpracovanou seminární práci o Platónovi, kterou jsem obstojně obhájila. Navíc jsem si vytáhla otázku týkající se rozborů náboženství a patologické stavy lidské mysli:):) Ráda bych se podělila s příhodou, týkající se Angličtiny, ale nechci se už o tom bavit. Snad jen, TY KRÁVO PŘÍSEDÍCÍ SOCIALISTICKÁ, I KDYŽ NEJÍM MASO, TAK TO NEZNAMENÁ, ŽE NENÍ NEZDRAVÝ. "AŤ ŽIJOU KOMOUŠI"!!!!!! KUPŘEDU LEVÁ, TY SOCANE!!!!!!!!!!!!!
Tak to se omlouvám, trošku mi to ujelo, ale vážení přátelé, potkat tuhle **** ještě jednou, tak ji minimálně něco udělám. A nebo ji maximálně ZABIJU!!!
Ale co, můj největší dík patří mojí mamce.A taky bráškovi, co mi poskytnul dostatečné materiály do AJ. Děkuju taky Marťovi. Nesmím opomenout WEU a LENÍ!!!Pak taky samozřejmě děkuju Jiříkovi, kterej se mi ozval den předtím a také mě podpořil. A zároveň všem kámošům a kámoškám za sms a podporu.Díky sama sobě:) Jelikož jsem v průběhu studia hodně cestovala a bylo to všechno moc náročný. Ale je to doma. Jedinej, kdo nebude doma budu vlastně já. A to hned 25. června, jelikož odlítám do Hong Kongu, nejenom na pár měsíců. A proto doufám, že se se všema uvidím, že to ŘÁDNĚ oslavíme!!! TAK POJĎME:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenulli Lenulli | 1. června 2006 v 20:15 | Reagovat

Jak uz jsem rekla, gratuluju... :) ceka te ted to co jsem slibila:P jejeeeej... 25tyho... :( nj.. jak rikas pojdme dal:)oslaviiime toooooooo!!!

2 Weu Weu | 2. června 2006 v 19:32 | Reagovat

Iri: yeeeeeeeees

3 choteborak choteborak | E-mail | Web | 3. června 2006 v 15:09 | Reagovat

JOOO..... goood machen... *1*

4 tpk tpk | 3. června 2006 v 20:44 | Reagovat

ja jsem z brodu prvni, kdo gratuluje v komentarich? fajn :P

5 Patrick Clapp Patrick Clapp | 4. června 2006 v 21:36 | Reagovat

Ani chvilinku sem nepochyboval, že by to IRI nezvládla...má nesmírnou energii a odváděla výbornou práci po celý rok..Gratuluju..P.Clapp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama